Ereеремивел 35 ролери ланец 4 стапки со 1 површина за врски за Go Karts, мини велосипеди, скутери, ATV, MTV, нечистотија велосипед и други индустриски машини
  • Неодамнешно

Ereеремивел 35 ролери ланец 4 стапки со 1 површина за врски за Go Karts, мини велосипеди, скутери, ATV,

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

АНСИ #35 Индустриски ролери Големина на теренот : 0,375 инчи. Должина : кутија со 4 стапки. Просечна јачина на затегнување : 2100 фунти. Тежина по стапало : 0,221 фунти. АНСИ #35 Индустриски ролери. Големина на теренот : 0,375 инчи. Должина : кутија со 4 стапки. Просечна јачина на затегнување : 2100 фунти. Тежина по стапало : 0,221 фунти. Стандардните ролери се најчесто користениот ланец во индустриската опрема во различни индустрии. Овде, во ereеремивел, ние сме горди да обезбедиме ролери со високи перформанси кои ги исполнуваат стандардите на ANSI и поминаа низ строги мерки на процеси за да обезбедат квалитет, сила и долговечност.