Колки за ровови на Nokmopo за жени есен и зимски кадифен долг ракав топол кардиган зимски лесен палто
  • Неодамнешно

Колки за ровови на Nokmopo за жени есен и зимски кадифен долг ракав топол кардиган зимски лесен палто

DEN 1225.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ткаенина - Оваа надворешна облека е направена од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа Лесната ткаенина е мека, а не гледана, истегната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во цела сезона. Карактеристики : карирани фланели јакни за жени/палки за жени/јакна од шега, жени/долги ракави/спуштете јака/преголема карирана кошула/јакна во стил на бобија/класичен проверен/четки за џебови/странични џебови/Обични лабави/манжетни/Гроздобер/Шак Јакна жени/палто на корпорации/женски кошули и блузи/кашмирски палто/блузи со долги ракави за жени/жени Кордура/Кордурај јакни за жени. Дизајн : Опуштено вклопување, јака од лаптоп, дизајн на блок во боја, плоча за предни копчиња, пријатно и меко носење, женски обичен стил класичен карирана волна мешавина. Повод : исечената комунална јакна е погодна за секојдневно носење, работа, улично носење, шопинг, забава и датум, итн; Одлично за сите сезони, пролет, кул летни ноќи, есен и зима, ве одржува топло и стилски. Стилското копче до Кордурој јакна е совршен избор за вашето секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, клуб, забава, датуми и сите други прилики во Пролет, есен и зимска постава. Material : Women's Casual Cropped made of polyester Great for all seasons, spring, cool summer nights, autumn and winter, keeps you warm and stylish.The stylish button up corduroy jacket is perfect choice for your daily wear, outdoor activities, shopping, club, забава, датуми и какви било други прилики во пролет, есен и зимска постава. Материјал : женски обичен исечен изработен од полиестер и фланел, супер мека и лесна карирана јакна за жени.Коттон и полистер, мека, мала тежина и удобна. Удобна ткаенина, правејќи да се чувствувате утеха цел ден. Внимание : Машинско миење или ладно миење на рацете. Ве молиме, прочитајте ја препораката за големина внимателно пред да нарачате. Основите може да се појават малку поразлични преку веб -страницата поради компјутер, но не грижете се, само малку. Ви благодарам многу што го избравте нашиот производ, нема да зажалите! Табелата со големина на сликата е вистинската должина на врвовите, изберете ја големината според неа. Женски палта дождовни јакна карирани ровови палто женски женски парки спортски јакна долги топли зимски палта за жени долги ровови палто жени зимска пушка за тренингот јакна руно палта за жени лесна долу јакна жени плус големина пуфер јакна жени со качулка руше јакна кратки падини јакна женски женски палта за зимски долги Ракав палто женски јакна трендовски топли јакни за жени зимски пад на есен за жени женски женски качулка јакна снег женски облеки мрежни мрежни мотоцикли. Ровови палта за жени ски -јакна крзнено палто со долги дуксери за жени гота јакна јакна со мала тежина јакни женски облеки паѓаат 2022 година, долга волна палто женска костумска јакна женски палто женски кожен јакна со аспиратори есен мода 2022 јакни лесни дождовни јакна за женски облеки паѓаат 2022 женски тренинзи за жени Јакна женски пуфтер јакна со атлетски јакни со аспиратор топла јакна единечна града ров палто снег женски облеки тексас ров палто женски јакна зимски велосипедизам дожд. Ski Jackets For Women Raincoat For Women Ladies Winter Coats Women's Oversized Jacket Long Fleece Coat Women Womans Coat Jean Jacket With Fringe Womens Puffy Jackets Moto Jacket Women Plus Size Womens Rain Coat Yoga Jacket Women Womens Lined Rain Jacket Oversized Jacket Pea Coats For Women Plus Size Anime Јакна формална јакна леопард палто јакна фустан за жени буква јакна за жени пот пот за жени топли врвови за жени јакни за вежбање женски патеки јакна долги палта за жени. Симпатична облека Зимски облеки за жени 2022 моторцикл јакна женски зимски палта долги мантил за жени долго поштеди дуксери за жени јога јакна жени со долга елек јакна за жени зимска велосипедска јакна за велосипеди за жени, куќички, жени плус големина исечена кожна јакна жени плишани палто светло светло светло светло светло светло светло со палто светло Јакни за жени дами зимски јакна гота зимски палто џин јакна волна палто жени лесна долу јакна жени плус големина ски јакна ватенка јакна жени ситни зимски палта за жени.