Холибана чаша од не'рѓосувачки челик држач за кафе бар додатоци од не'рѓосувачки челик куки накит куки кригла дрво не'рѓосувачки челик кафе кригла чаша чаша органи?
  • Неодамнешно

Холибана чаша од не'рѓосувачки челик држач за кафе бар додатоци од не'рѓосувачки челик куки накит куки кригла

DEN 396.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Организатор на држачи за кригла- Се карактеризира со цврста и сигурна текстура, не е лесна за кршење, ви служи некое време Сопственик на кригла- специјален дизајн и тој е во добра изработка. Тоа е најдобрата замена за вашата стара, скршена. Држач за чаши за кафе- држачот на чашата е одличен изглед со дарежлив изглед, мазни рабови и цврсти. Стенд за чаша чаша- држачот за одвод на чашата може да и помогне на вашата кујна да биде организирана и чиста, не повеќе неуредна. Стенд на дрвото за накит- Се карактеризира со цврста и сигурна текстура, не е лесна за вас, што ви служи некое време. Организатор на држачи за кригла- Се карактеризира со цврста и сигурна текстура, не е лесна за кршење, ви служи некое време. Сопственик на кригла- специјален дизајн и тој е во добра изработка. Тоа е најдобрата замена за вашата стара, скршена. Држач за чаши за кафе- држачот на чашата е одличен изглед со дарежлив изглед, мазни рабови и цврсти. Стенд за чаша чаша- држачот за одвод на чашата може да и помогне на вашата кујна да биде организирана и чиста, не повеќе неуредна. Стенд на дрвото за накит- Се карактеризира со цврста и сигурна текстура, не е лесна за вас, што ви служи некое време. Список на пакети 1 X КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ДРУГИ ЗА ДРУГИ -Обој : Како што е прикажано, снабдување со кујна -Големина : 35. -Материјална : Фен за кафе за кафе од не'рѓосувачки челик - Секој детал е внимателно направен, така што ја доживувате високата издржливост и практичност на организаторот на кригла. - Специјален дизајн и тој е во фино изработка. Тоа е најдобрата замена за вашиот стар, скршен штанд за организатор на чаши од чај. - Оваа решетка за одводнување на чашата може да помогне да ја задржите вашата кригла да се исуши и да спречите нечисти предмети да одгледуваат дрво на држачи за кригла. - Совршено за употреба на кујна за домаќинства и ресторани, практична и удобен држач за кригла. - Деликатна полица за складирање на чаши од кујнски стакло, заштеда на простор и направете го животот поредовни чаши чај чаша чаша за складирање на чаши.