Дог од лабрадор ретривер 5 покритие на таблети за таблети за Apple iPad Pro 11 / iPad Pro 11 / iPad Pro 11
  • Неодамнешно

Дог од лабрадор ретривер 5 покритие на таблети за таблети за Apple iPad Pro 11 / iPad Pro 11 / iPad Pro 11

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Екрантирана заштита и стил за вашиот уред Спречува гребнатини на вашиот i Pad. Безбеден зафат и намалена лизгање. Образено за да се вклопи совршено со целосен пристап до сите копчиња и пристаништа. Предна и задната заштита. Екрантирана заштита и стил за вашиот уред. Спречува гребнатини на вашиот i Pad. Безбеден зафат и намалена лизгање. Образено за да се вклопи совршено со целосен пристап до сите копчиња и пристаништа. Предна и задната заштита. Ова е сосема нов дизајн на насловната страница на Apple i Pad е направен за печатење по нарачка. Направете го вашиот Apple i Pad и модерен и функционален со овој наслов на кул случај. Овој случај обезбедува заштита за вашиот таблет уред. Надворешната површина е специјално дизајнирана да има мазен, удобен зафат. Објавената рамка на страните цврсто ги опфаќа сите поддржувачи на таблетите, така што ќе ја обезбеди вашата заштита на таблетите од сите страни во секое време. Случајот има тенок, лесен профил за да се намали најголемиот дел и да се обезбеди дека е навистина удобен и стилски додаток што треба да се има во движење.