Legrand adorne arusb2aa6m4 со целосна големина на брзо полнење A/A USB-места, магнезиум
  • Неодамнешно

Legrand adorne arusb2aa6m4 со целосна големина на брзо полнење A/A USB-места, магнезиум

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет од (4) модули, по 6А, wallидни плочи се продаваат одделно Се одликува со два USB -места од типот А кои обезбедуваат технологија за брзо полнење. Се одликува со водечка индустрија 6.0 A моќност, како и технологија за паметни чипови, за да ја зголеми брзината на полнење за секоја USB-врска. УСБ -излезот на USB на двата модул ви овозможува да се вклучите директно во wallидот и да прескокнете во потрага по несмасни кабелски конектори. Ограничена гаранција за живот, UL наведен за суви локации. Пакет од (4) модули, по 6А, wallидни плочи се продаваат одделно. Се одликува со два USB -места од типот А кои обезбедуваат технологија за брзо полнење. Се одликува со водечка индустрија 6.0 A моќност, како и технологија за паметни чипови, за да ја зголеми брзината на полнење за секоја USB-врска. УСБ -излезот на USB на двата модул ви овозможува да се вклучите директно во wallидот и да прескокнете во потрага по несмасни кабелски конектори. Ограничена гаранција за живот, UL наведен за суви локации.