Производи за пакети со декор за сјај од 10 пакувања со алуминиумски канал со 30м/98,4ft LED RGB Neon Rope Lights Kit
  • Неодамнешно

Производи за пакети со декор за сјај од 10 пакувања со алуминиумски канал со 30м/98,4ft LED RGB Neon

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Безбеден и висококвалитетен】 Блесок декор ETL стандардна RGB LED неонска светлина на јажето е со висок и безбеден квалитет, фузиран кабел за напојување и чиста бакарна жица за да се обезбеди безбедна околина за функција Покрај тоа, материјалите за анти-жолти и пламен-ретардант го прават издржливиот LED неонски светла на долг животен век од повеќе од 50,000+ часа, заштеда на енергија 8,5 W/m. Ве молиме, секогаш чувајте го снабдувањето со електрична енергија од светло на LED LED и крајната опашка од вода или во водоотпорна кутија. 【Ажурирани светли перформанси】 Ние користиме SMD 5050 80 LEDS/m за оваа LED RGB неонска светлина, 16,4ft има вкупно 400 LED мониста, испорачувајќи добро балансиран ефект на осветлување, супер посветла и повеќе униформа ефект на осветлување од слабото слабост од ниско ниво на затемнување осветлување на неонско јаже. AC 110-120 V приклучок и игра, нема потреба од дополнителни напонски трансформатори, без УВ или жива и нема оштетување на луѓето и околината. Вклучување на должина на неонска светлина е 131,2ft/40m по напојување. 【Шарено осветлување со далечинско】 24-клуч лесна контрола за LED RGB неонски јажиња, затемнето убаво осветлување на контурата сјај како вистински неон без темни точки! Димензијата на 10мм W X20mm H е идеална за истакнување на покривите на градежни пејзажи, прозорци и декорација на осветлување на вратите. Користете го за вашата дневна соба, кујна, под кабинетот, трпезаријата, спалната соба, горе, продавниците, карпоните, забавната декорација, KTV, баровите, скалите на продавниците, свадбите, празниците и прославите. 【Внимателно проверете】 Овој додаток е погоден само за Shine Decor 110 V 10mm W x 20mm H LED RGB Neon Rope светла или слични димензии на неонски светла за јаже, а не за други големини. Големината на пресекот на алуминиумската патека е ширина 0,42in/10,6 mm x висина 0,57in/14,6 mm. 【Висок квалитет】 Лесен и метал без 'рѓа, сребрена сива боја, добро толерирана од животни и растенија. 【Безбеден и висококвалитетен】 Блесок декор ETL стандардна RGB LED неонска светлина на јажето е со висок и безбеден квалитет, фузиран кабел за напојување и чиста бакарна жица за да се обезбеди безбедна околина за функција. Покрај тоа, материјалите за анти-жолти и пламен-ретардант го прават издржливиот LED неонски светла на долг животен век од повеќе од 50,000+ часа, заштеда на енергија 8,5 W/m. Ве молиме, секогаш чувајте го снабдувањето со електрична енергија од светло на LED LED и крајната опашка од вода или во водоотпорна кутија.