UHZBTEC 10 решетки за пластични организатори на мониста/чиста занаетчиска нишка контејнери со отстранливи делители
  • Неодамнешно

UHZBTEC 10 решетки за пластични организатори на мониста/чиста занаетчиска нишка контејнери со отстранливи делители

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Капацитет】 - Организаторска кутија Големина LXWXH 5 x 2,55 x 0,8 инчи / секоја решетка 1,1 x 1 x 0,78 инчи (10 решетки), Дојдете со бесплатен лист налепници. 【Прилагодлива решетка】 Поделбите можат да се отстранат, можете да го прилагодите секој оддел за да ја создадете вашата големина. 【Мултифункција】 Едноставно и практично. Се користи за да ги ставите сите ваши мали предмети на едно место без да ги изгубите. Јасно е за да можете лесно да видите кои предмети се чуваат во секој организатор. 【Квалитетен материјал】 Цврст и издржлив материјал - кутијата за складирање е изработена од еколошки чист PP тврд пластичен материјал. 【Набавка без ризик-Тимот за поддршка на UWORTHYDIRECT е секогаш подготвен, ве молиме слободно контактирајте не доколку има проблем. 【Капацитет】 - Организаторска кутија Големина LXWXH 5 x 2,55 x 0,8 инчи / секоја решетка 1,1 x 1 x 0,78 инчи. (10 решетки), Дојдете со бесплатен лист налепници. 【Прилагодлива решетка】 Поделбите можат да се отстранат, можете да го прилагодите секој оддел за да ја создадете вашата големина. 【Мултифункција】 Едноставно и практично. Се користи за да ги ставите сите ваши мали предмети на едно место без да ги изгубите. Јасно е за да можете лесно да видите кои предмети се чуваат во секој организатор. 【Квалитетен материјал】 Цврст и издржлив материјал - кутијата за складирање е изработена од еколошки чист PP тврд пластичен материјал. 【Набавка без ризик-Тимот за поддршка на UWORTHYDIRECT е секогаш подготвен, ве молиме слободно контактирајте не доколку има проблем.