Смит 51288 6in игла за игла со ножеви клешти
  • Неодамнешно

Смит 51288 6in игла за игла со ножеви клешти

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

6 "клешти за нос на игла со панфис Високо одделение со обложен јаглероден челик. Одлично за куки за свиткување и зацрвстување. Користете за отстранување на кука и влечење на јазли. Висока оценка на јаглероден челик позлатен со никел. Овие клешти се од суштинско значење за секоја кутија за справи. Одлично за отстранување на кука, стискање и отворање на мијални тежини, влечење јазли цврсто и куки за исправување.