Налепница за налепница на налепница во Кентаки, налепница за винил декорации, направена во САД
  • Неодамнешно

Налепница за налепница на налепница во Кентаки, налепница за винил декорации, направена во САД

DEN 127.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 5,00 на 2,59 инчи Високо квалитетна издржлива налепница за винил со УВ -облога. Лесна примена на кора и стап на која било чиста, мазна површина. Со соодветна грижа, овие ќе траат со години во околини на отворено. Се држи до повеќе површини како што се багаж, лаптоп, i Pad, телефон, браници, метал, дрво, пластика и скоро за која било друга рамна површина. Направено во САД. Нашите налепници со голема резолуција во боја се печатат дигитално за најдобра репродукција на бои. Повеќето компании користат најевтини материјали што можат да ги добијат за да заштедат пари. Нашиот налепница материјал е направен по нашите високи стандарди. Нашите налепници ќе ја надминат секоја друга налепница. Ние печатиме налепници со највисок квалитет, користејќи ги достапните материјали со највисок квалитет и постојано го подобруваме и го развиваме нашиот процес. Налепниците се на отворено и ќе останат без избледени до 5 години.