Копчиња за тркалезни кабинети, розови фламинго, копчиња за фустани влечат рачки со стаклена фиока со завртки 4 парчиња 1,37 × 1,10in
  • Неодамнешно

Копчиња за тркалезни кабинети, розови фламинго, копчиња за фустани влечат рачки со стаклена фиока со

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени од ABS со мазна полирана површина, овие копчиња се мали, компактни, отпорни на абење и издржливи Големина : 1,37х1,1 инч. Копчиња со 2 типа завртки и повеќе метални мијалници. Должина на завртката : 1,1 инчи и 1,37 инчи. Завртките се изработени од 304 не'рѓосувачки челик, кој е отпорен на 'рѓа и издржлива. Површината на копчето е изработена од кристално стакло, чиста и цврста. Шарените отпечатоци се стилски и забавни и можат совршено да го украсуваат вашиот мебел. Овие копчиња за фиоки се погодни за гардероби, плакари, фустани, плакари, кутии, отпадоци, итн. Тие можат да ја украсат вашата дневна соба, кујна, спална соба, бања, градина, фарма, бар. Лесно за инсталирање : Само поминете ја завртката од задниот дел на таблата и затегнете ги копчињата за мебел. Направени од ABS со мазна полирана површина, овие копчиња се мали, компактни, отпорни на абење и издржливи. Големина : 1,37х1,1 инч. Копчиња со 2 типа завртки и повеќе метални мијалници. Должина на завртката : 1,1 инчи и 1,37 инчи. Завртките се изработени од 304 не'рѓосувачки челик, кој е отпорен на 'рѓа и издржлива. Површината на копчето е изработена од кристално стакло, чиста и цврста. Шарените отпечатоци се стилски и забавни и можат совршено да го украсуваат вашиот мебел. Овие копчиња за фиоки се погодни за гардероби, плакари, фустани, плакари, кутии, отпадоци, итн. Тие можат да ја украсат вашата дневна соба, кујна, спална соба, бања, градина, фарма, бар. Лесно за инсталирање : Само поминете ја завртката од задниот дел на таблата и затегнете ги копчињата за мебел. Дали сакате да обезбедите дополнителна декорација за вашите плакари, плакари, фиоки и гардероба? Овие копчиња со отпечатоци се доволно посебни и стилски, тие се мали и компактни за лесно да ги украсуваат вашите соби и мебел, не пропуштајте ги! АБС материјал : Направено од ABS со мазна полирана површина, овие копчиња се мали, компактни, отпорни на абење и издржливи. Големина : Големината на копчињата е 1,37x1.