Едноставно небото 5 ниво чиста акрилна зачинска решетка за кујнски организатор, држи 25 или повеќе шишиња, пластична организација за домашни полици, плакарот на каб?
  • Неодамнешно

Едноставно небото 5 ниво чиста акрилна зачинска решетка за кујнски организатор, држи 25 или повеќе шишиња, пластична

DEN 735.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со броење од 3,4 и 5 нивоа што треба да се изберат, како и две различни ширини во секоја, ќе најдете дека овие се остваруваат сон, работејќи совршено во скоро секоја ситуација Еден или многумина можат да помогнат во организирање и прикажување предмети низ вашата кујна, бања, плакари и многу повеќе. Пробајте еден и можеби ќе сакате да добиете неколку. Оваа приказна започна со тинк-центар, создадена по многу пријатели и готвачи се бореа да најдат добро работно решение за решетката што беше и убава и функционална. После неколку години планирање, тестирање, ревидирање и твик, оваа решетка е резултат, решение за она што недостасуваше или инфериорно на пазарот. За време на развојот, се разви во мулти -конфигурибилно решение што ќе одговара на кујната, домот, канцеларијата и другите потреби. Доволно разноврсна за да се вклопи буквално каде било, нивоата можат да бидат или рамни или канали. Направено од акрилик од комерцијална оценка, лесно може да се видат предмети и да се чистат кога е потребно. Функционално : Создадете повеќе простор и организирајте ги шалтерите, орманите и оставата, чајната кујна со овој прекрасен, прилагодлив, паметен организатор. Едноставно изберете го бројот на нивоа и ширина за вашата локација (и). Редовната ширина од 5 нивоа има 25 стандардни шишиња за зачини. Совршена големина : Целосните 2 инчи (од напред до назад) на секој џеб од внатрешно ниво е идеална за многу предмети, вклучувајќи шишиња за зачини. Ако сакате повеќе простор на секоја ниво, превртете го средниот дел за нивоата во стил на рамен чекор (без усна) што одговараат на поголеми предмети. Оваа опција за конфигурација може да се промени во секое време. Повеќе од решетката за зачини : одлично за колекционерски производи / фигурини, хоби предмети, козметика, парфем / колонска вода и нега на кожата итн. Исклучително за прикажување и организирање. Трајна акрилик на комерцијално одделение : изграден да трае, да настапи и да остане убава. Лесно се чисти со влажна крпа. Мерења : Редовна ширина на редовната ширина од 5 слој е 9-5/8 ”широк x 10-5/8” длабок x 9-1/2 ”висок. Ве молиме, измерете ја областа на сместување пред да нарачате за да се обезбеди дека е избрана најдобрата решетка и ќе работи за вашата апликација. Кога мерите препорачуваме да додадете 5 "на целокупната висина на решетката што нарачувате да обезбедите изобилство на дозвола.