Цртан филм милениче животинско мечка свиња мачка куче USB полнење батерија предводена маса ноќ ноќ топло за очи за заштита на окото, светло светло бело
  • Неодамнешно

Цртан филм милениче животинско мечка свиња мачка куче USB полнење батерија предводена маса ноќ ноќ топло за очи

DEN 1577.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прилагодливо црево : Прилагодливо црево од 360 степени ви овозможува да ја промените насоката на светлината по волја Симпатична и креативна дизајн : Многу креативна цртана ламба за животни, и на возрасни и деца им се допаѓа, најдобар подарок за семејството и пријателите. Едноставна операција : Само притиснете го копчето Вклучено/Исклучено за да ја вклучите/исклучите ламбата на работната маса. Дури и децата можат лесно да работат со оваа LED ламба за биро. ❉COUTE LED светилка : Cat Cute Desk Lamp Не само што оваа ламба за биро Каваи е одлична светло за зачувување на очите за деца, туку и симпатичен додаток за биро Каваи за соба за девојчиња, студентски дом или канцеларија!. USB полнење : Изградена во литиумска батерија од 1200m Ah, USB полнење (вклучен USB кабел, адаптер не е вклучен) Можете да ги донесете овие LED ноќни светла насекаде. Детската ноќна светлина е симпатична и дава голема светлина и има прекрасна топла светлина што нежно ја осветлува целата просторија. Дизајн на меко светло топло бело црево, 360 степени агол на прилагодување стабилен анти -лизга на долниот дизајн на миленичиња, симпатична и симпатична спецификации на производи шема : свиња, мачка, мечка, елк, астронаут, полжав боја : зелена, розова, сина, бела, жолт материјал : ABS напон : 5 V моќност : 0,6 W Влезен струја : 1 A излезна струја : 0,5 A Влезна фреквенција : 50 Hz Големина : 7 x 9 x 18cm/2.08 инчен светлосна боја : Бела пакет Содржина : 1 x слатка светлина 1 x USB Кабел.