Teerwere дигитални гуми за надувување на гуми преносен воздушен компресор мини гума на инфлатор со рачна пумпа за гуми со дигитална LCD LED светлина за гуми за велосипеди
  • Неодамнешно

Teerwere дигитални гуми за надувување на гуми преносен воздушен компресор мини гума на инфлатор со рачна пумпа

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Безбедно и лесно работење : Овој дигитален инфлатор на гуми е многу безбеден и лесен за употреба Заштеда на простор : Надувување на гуми со преносен компактен дизајн го олеснува подигнувањето, лесен за носење наоколу, чувајте го овој мини компресор за воздух во вашиот трупец, користете го во секое време што ви треба. Мулти-намена : Со долг кабел за напојување, посегнете ги сите гуми на вашиот автомобил, SUV, велосипед, моторцикл, исто така опремени со адаптери за млазници за душеци/воздушен брод/играчки/спортски топки/надувување. Услуга за продажба : Ако имате проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе одговориме што е можно поскоро. Технологија на стабилност : труп со дизајн, ефикасно намалување на вибрациите и бучавата, го прават воздушниот компресор помоќен. Безбедно и лесно работење : Овој дигитален инфлатор на гуми е многу безбеден и лесен за употреба. Заштеда на простор : Надувување на гуми со преносен компактен дизајн го олеснува подигнувањето, лесен за носење наоколу, чувајте го овој мини компресор за воздух во вашиот трупец, користете го во секое време што ви треба. Мулти-намена : Со долг кабел за напојување, посегнете ги сите гуми на вашиот автомобил, SUV, велосипед, моторцикл, исто така опремени со адаптери за млазници за душеци/воздушен брод/играчки/спортски топки/надувување. Услуга за продажба : Ако имате проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе одговориме што е можно поскоро. Технологија на стабилност : труп со дизајн, ефикасно намалување на вибрациите и бучавата, го прават воздушниот компресор помоќен. Брза инфлација : Ова ги олеснува надувувањето на гумите за надувување и поудобно во итни случаи. Color : Црна, сива, сребрена материјала : пластика+метализира : 25x5.5cmfeatures : За да ги надувате гумите на автомобили, велосипеди, мотоцикли, SUV, кошарка, спортски топки и други Inflatable Sportable и лесно складирање - Компактен и лесен пакет вклучува : 1 x компресор на воздухот (вклучете ги сите додатоци на сликата).