Вежба за вежбање со мачки со гралара со играчка за миленичиња за заклучување за трчање, гребење, качување и табла за гребење на мачки издржливо од цврсто дрво, голем
  • Неодамнешно

Вежба за вежбање со мачки со гралара со играчка за миленичиња за заклучување за трчање, гребење, качување и табла за

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подарок : Одличен избор за подароци за вашите миленици, мачки, маче на роденден, фестивали, празници, итн Функција : Отстранлива и засадување на покривка, отпорна на гребење, погоден за повеќето мачки. Материјал : Нашето тркало за трчање на мачки е изработено од дрво, компактно, издржливо, цврсто и стабилно. Тркало за вежбање со мачки : тешка, тивка, совршена за мачките да трчаат дома, да вежбаат и да играат. Дизајн : Тивко тркало за трчање, тивко работење и абење отпорни, удобни и релаксирачки. Подарок : Одличен избор за подароци за вашите миленици, мачки, маче на роденден, фестивали, празници, итн. Функција : Отстранлива и засадување на покривка, отпорна на гребење, погоден за повеќето мачки. Материјал : Нашето тркало за трчање на мачки е изработено од дрво, компактно, издржливо, цврсто и стабилно. Тркало за вежбање со мачки : тешка, тивка, совршена за мачките да трчаат дома, да вежбаат и да играат. Дизајн : Тивко тркало за трчање, тивко работење и абење отпорни, удобни и релаксирачки. Опис : - Материјал : Нашето тркало за трчање на мачки е изработено од дрво, компактно, издржливо, цврсто и стабилно. - Тркало за вежбање со мачки : тешка, тивка, совршена за мачките да трчаат дома, да вежбаат и да играат - дизајн : тивко тркало за трчање, тивко работење и отпорни на абење, удобно и релаксирачко. - Функција : Отстранлива и засадување крпа, отпорна на гребење, погодна за повеќето мачки. - Подарок : Одличен избор за подароци за вашите миленичиња, мачки, маче на роденден, фестивали, празници, итн. Catsize M : приближно 90 CMX34.37 INCH, за 3,5kg до 5kg Catsize L : Comper 100cmx36.28inch, за повеќе од 7,5kgpackage Вклучува : 1 Wheelnote Wheelnote : Ве молиме, дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

- Material:
wood
Size Chart:
(optional):
Size S:
approx 87cmx34.5cmx94cm/34.25inchx13.58inchx37.01inch, for under 3.5kg cat
Size M:
approx 90cmx34.5cmx100cm/35.43inchx13.58inchx39.37inch, for 3.5kg to 5kg cat
Size L:
approx 100cmx36.5cmx107cm/39.37inchx14.37inchx42.13inch, for 5kg to 7.5kg
Size XL:
approx 110cmx36.5cmx115cm/43.31inchx14.37inchx45.28inch, for more than 7.5kg
Package Includes:
1 Cat Running Wheel:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.: