Алаза 50 l Копачки за перење алишта, завива Волк Виолетова starвездена ноќна небо галаксиска поп-ап корпи за складирање за домашна организација, организатор на играчк?
  • Неодамнешно

Алаза 50 l Копачки за перење алишта, завива Волк Виолетова starвездена ноќна небо галаксиска поп-ап корпи за складирање

DEN 367.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 15,7 x 15,7 x 18,5 инчи, 50 L лесни материјали : овој спречувач е изработен од полиестер, повеќенаменски складирање на корпи за отпадоци, овој спречувач е супер лесен и лесен за носење нагоре и надолу по скалите, добро за практично Мама или студент во Дорм. (Без разлика дали е во салата до просторијата за перење или се спушта на неколку летови до просторот за перење во комплексот дом/стан). Одлично за заштеда на простор : Широко отворање на врвот за лесен пристап споредено и складирање, заземајте практично никаква простор кога се чува. Внатрешна/отворена торба за носење, совршен спречувач за студентски дом, мал стан, дом, кампери, хотел, патување или каде било простор е ограничен. Користењето за овие се ограничени само на вашите потреби и имагинација. Дизајн : Имајте разновидна шема. Можете да моделирате код според членовите на семејството, крпи или простории. Чиста : Не се дозволени машинско миење, белење, суво чистење и сушење на сушење. Големина : 15,7 x 15,7 x 18,5 инчи, 50 L. лесни материјали : овој спречувач е изработен од полиестер, повеќенаменски складирање на корпи за отпадоци, овој спречувач е супер лесен и лесен за носење нагоре и надолу по скалите, добро за практично Мама или студент во Дорм. (Без разлика дали е во салата до просторијата за перење или се спушта на неколку летови до просторот за перење во комплексот дом/стан). Одлично за заштеда на простор : Широко отворање на врвот за лесен пристап споредено и складирање, заземајте практично никаква простор кога се чува. Внатрешна/отворена торба за носење, совршен спречувач за студентски дом, мал стан, дом, кампери, хотел, патување или каде било простор е ограничен. Користењето за овие се ограничени само на вашите потреби и имагинација. Дизајн : Имајте разновидна шема. Можете да моделирате код според членовите на семејството, крпи или простории. Чиста : Не се дозволени машинско миење, белење, суво чистење и сушење на сушење. Гаранцијата за задоволството Обезбедете им на клиентите 60 дена гаранција, во случај да не сте задоволни од производот, ве молиме слободно контактирајте не, и ние ќе ви дадеме замена или целосна наплата.