Лигите 1025-а тампон за гуми и стискач
  • Неодамнешно

Лигите 1025-а тампон за гуми и стискач

DEN 921.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Идеално за употреба при поправка на гума и меки пластични предмети Комбо алатката подготвува гуми за поправки. Зашијте ги материјалите и извадете ги површините. Помага да се создаде брза и лесна работа со лепенка. Тампон за гуми на Slime и Stitcher е идеална алатка за крпење на цевките за гуми. Бидете подготвени за неизбежната пункција и да ги залепите цевките со довербата на марката позната по превенција и поправка на рамни гуми.