Vosarea 4PCS гира -бар орев Барбели Спин завртка за прицврстување на фитнес опрема додатоци за опрема за фитнес опрема
  • Неодамнешно

Vosarea 4PCS гира -бар орев Барбели Спин завртка за прицврстување на фитнес опрема додатоци за опрема за фитнес

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно за инсталирање и отстранување, погодно за употреба Со добра изработка, не е лесна за носење и солза, многу практично во употреба. Совршено за поправање на вашиот глупав или мрена. Исто така, може да биде добар подарок за вашите пријатели и членови на семејството кои сакаат градење на телото. Направено од високо квалитетни материјали, издржливи и безбедни за долго време. Лесно за инсталирање и отстранување, погодно за употреба. Со добра изработка, не е лесна за носење и солза, многу практично во употреба. Совршено за поправање на вашиот глупав или мрена. Исто така, може да биде добар подарок за вашите пријатели и членови на семејството кои сакаат градење на телото. Направено од високо квалитетни материјали, издржливи и безбедни за долго време. Карактеристики- Материјал : PE- Големина : Околу 4,80x3.83inch- Изработени од премиум материјали, трајни и безбедни за долго време.- Лесно за инсталирање и отстранување, совршено за поправање на вашиот глупав или мрена.