Преносен плакарот за песни, Организатор за складирање на облека со 6 полици, 1 облека што виси железница, плакарот што не е ткаени ткаенини, метална рамка, 17,7 x 34,6 x 66,1 ?
  • Неодамнешно

Преносен плакарот за песни, Организатор за складирање на облека со 6 полици, 1 облека што виси железница, плакарот

DEN 735.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : Црна Материјал : Не ткаени ткаенини, метална цевка, пластичен конектор. Големина на производот : 34,6 ”L x 17,7” W x 66.1 ”H (88 x 45 x 168 cm). Тежина на производот : 7,5 lb (3,4 кг). Статички капацитет на оптоварување на секоја висечка железница : 33 lb (15 кг). Статички капацитет на оптоварување на секоја полица : 11 lb (5 кг). Вкупно статички капацитет на оптоварување : 99 lb (45 кг). 1 x преносен плакар. 1 x комплет за анти-врв. 1 x резервна висечка железница. Избегнувајте користење на производот на отворено. Од безбедносни причини, на децата не им е дозволено да се искачуваат или да играат на производот. Ве молиме, прикачете го производот на wallидот со вклучен комплет за борба против врвот за безбедност. [Започнете секој ден надвор] Фатете ја кошулата од висечката железница, панталоните, чорапите и капи од полиците - подготвувањето на подготвување станува толку лесно кога го имате овој плакарот за ткаенини, чувајќи сè на едно место. [Стилот не е изгубен] Навистина е направен без никаков компромис на повидок, овој организатор на плакарот, фали корица со црна завршница, инјектира допир на карактер во вашиот дом додека ја сместува вашата убава облека. [Ве покрив] Прашина, несреќи - не грижете се повеќе за овие. Само превртете ја вратата, поштедете ја, а капакот на ткаенини од ткаенини ќе ја задржи вашата нова облека нова, а чистата облека чиста. [Каде да го поставиме овој плакар?] Да речеме, каде и да сакате! Без разлика дали во вашиот ходник, дневна соба или спална соба, овој преносен плакар секогаш ќе работи одлично за да го одржите вашиот простор организиран. [Собрание без стрес] Со Сонгмик, повеќе не „О драги, како ќе го соберам овој голем плакар?“ Благодарение на деталните, лесни за следење на упатствата и нумерираните делови, нема причина повеќе да се плашите!. [Започнете секој ден надвор] Фатете ја кошулата од висечката железница, панталоните, чорапите и капи од полиците - подготвувањето на подготвување станува толку лесно кога го имате овој плакарот за ткаенини, чувајќи сè на едно место.