Албум на Jydbrt - албум за модни ткаенини со страници со отвор за отворање на фотографии од типот Скрип -книги
  • Неодамнешно

Албум на Jydbrt - албум за модни ткаенини со страници со отвор за отворање на фотографии од типот Скрип -книги

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Стил : албум со фото-лисја ★ Употреба : Генерален албум со фотографии. ★ Тип : Тип на кабинет, количина на складирање на фотографии. ★ Покриен материјал : крпа. ★ Врска : Поврзување со жица. ★ Солидно спојување, спречува паѓање на внатрешните страници, со бесплатно метално пенкало, флуидност на пишување. Изгледа и мода! Можете исто така да ја вметнете вашата омилена фотографија во џебот на насловната страница. ★ Идеален подарок за Сан, Божиќ, годишнина, Денот на мајката, Денот на благодарноста, роденденот и годишнината. Спомен -книга на нашите авантури, исто така може да се користи како патничко списание, албум за венчавки, Детски албум. ★ Можете целосно да ја ослободите вашата имагинација, да ја чувате најдобрата меморија. ★ Најскапоцената работа за сите е да ги споделите вашите сеќавања со семејството и Пријатели, снимајте ги сите детали од вашите фотографии и кажете им на вашите мисли и чувства со слатки зборови. ★ Ова ќе ве направи поблиски. Мора да се изрази loveубовта. ★ Албумот на албумот ќе биде најдобриот персонализиран подарок.