Адаптер за монтирање на сопирачката на Discон на Disc 40мм PM за предниот/задниот 203мм
  • Неодамнешно

Адаптер за монтирање на сопирачката на Discон на Disc 40мм PM за предниот/задниот 203мм

DEN 124.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Монтажата на сопирачката на дискот се користи на предната вилушка А-столб или на задната вилушка со ротор на дискот од 203мм Направено од супер сила и лесна алуминиумска легура. За пост -монтирање предно и задно тркало. Вклучени се завртки и мијалници. Наменето за Avid, за Shimano, за Hayes, Etc, MTB системот за прекин на дискот. Забелешка : Ова не е универзален адаптер, не е совршен погоден за сите рамки за велосипеди. Некои од моделите на рамки за велосипеди треба да се користат со мијалници. Ве молиме, проверете дали производот е погоден за вашиот велосипед пред да го купите. Монтажата на сопирачката на дискот се користи на предната вилушка А-столб или на задната вилушка со ротор на дискот од 203мм. Направено од супер сила и лесна алуминиумска легура. За пост -монтирање предно и задно тркало. Вклучени се завртки и мијалници. Наменето за Avid, за Shimano, за Hayes, Etc, MTB системот за прекин на дискот. Забелешка : Ова не е универзален адаптер, не е совршен погоден за сите рамки за велосипеди. Некои од моделите на рамки за велосипеди треба да се користат со мијалници. Ве молиме, проверете дали производот е погоден за вашиот велосипед пред да го купите. Надграден од ротори од 180мм до 203мм (пред и назад) со помош на овој ротор адаптери. Вклучен пакет : 1 * Адаптер 2 * M6 x 18mm завртки за јаглероден челик 4 * растојание.