uxcell 4pcs тркалезни прстени се влече, фиоки за фиоки за црниот круг се справува со единечна дупка за гардероба за шкафчиња
  • Неодамнешно

uxcell 4pcs тркалезни прстени се влече, фиоки за фиоки за црниот круг се справува со единечна дупка за гардероба за

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ID на прстен за влечење на пакетот : 35мм/1,38 "; Должина на завртката : 25-45мм/0,98" -1,77 "; базен дијаметар : 25мм/0,98"; Дијаметар за монтирање на дупката : М4 Две големини на завртки : Ние нудиме завртки од 0,98 "и 1,77". Долгите завртки можат да ги намалат завртките, кои ви помагаат да ги вклопите различните дебелини на мебелот. Можете да ги исечете по потреба за да ја завршите инсталацијата. Класичен стил : Дизајн со една дупка, копчето за влечење со тркала има база на диск и дупка за монтирање во центарот, униформа дебелина. Рачките за капки за фиоки се совршено вклопување и декорација за вашиот мебел. Лесно за инсталирање : Ова влечење со една дупка доаѓа со завртки за монтирање. Само пронајдете го местото што сакате да го инсталирате и дупчете дупка, а потоа поминете ја завртката од задниот дел на таблата и затегнете го копчето. Широка применливост : Погодно е за разни фиоки, фиоки, маси за кревет, фиоки за спални соби, бањи, гардероби, плакари, дрвени кутии, итн., Додавање убавина во вашиот дом. Класичен стил : Дизајн со една дупка, копчето за влечење со тркала има база на диск и дупка за монтирање во центарот, униформа дебелина. Рачките за капки за фиоки се совршено вклопување и декорација за вашиот мебел.