Проточни шорцеви од пеперутки шорцеви кои трчаат атлетски шорцеви
  • Неодамнешно

Проточни шорцеви од пеперутки шорцеви кои трчаат атлетски шорцеви

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

87%најлон, 13%спандекс Затворање на влечење. Девојки проточни шорцеви : 2 во 1 проточна шорцеви со вградени во лагер и влечење. Тинејџерски девојки трендовски шорцеви за лето. Проток на атлетски шорцеви за тенис, навивање, тренингот, џогирање, возење велосипед, активности за вежбање. Удобно, проточно, метено чувство.