Монолит - 124794 штанд на звучникот од 24 инчи - Црна | Поддржува 75 фунти, прилагодливи шила, компатибилен со Бозе, Полк, Сони, Јамаха, Пионер и други, Беж
  • Неодамнешно

Монолит - 124794 штанд на звучникот од 24 инчи - Црна | Поддржува 75 фунти, прилагодливи шила, компатибилен со Бозе,

DEN 879.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврста конструкција : Четири колони за поддршка на челик имаат финиш на палто со црна прашок отпорна на гребење Резултатот е цврста платформа опремена со сатенска завршница која лесно се чисти и се спротивставува на гребнатини и измет. Правоаголни колони : Сите четири столбови за поддршка можат да бидат исполнети со песок или челичен удар за крајно придушување на вибрациите. Ова дополнително ќе ги намали сите несакани вибрации или резонанца што можат да го обојат звукот и да ја намалат верноста. Прилагодливи шила : Секој штанд доаѓа со прилагодливи шила за да се пробие низ вашиот тепих и да го изолира штандот и вашиот звучник од вибрациите на подот и резонанцата. Купете со доверба : Со гаранцијата за живот на Monoprice, можете да бидете сигурни дека стоиме зад нашите производи и нашите клиенти. Покрај тоа, ние нудиме и 30-дневна гаранција за враќање на парите! Ако производот што го купувате не ги задоволува вашите потреби, испратете го за целосна наплата. Квалитет по фер цена : Солиден дизајн на Monoprice и цврсти стандарди за контрола на квалитетот даваат производи со висок квалитет по фер цени. Цврста конструкција : Четири колони за поддршка на челик имаат финиш на палто со црна прашок отпорна на гребење. Резултатот е цврста платформа опремена со сатенска завршница која лесно се чисти и се спротивставува на гребнатини и измет. Правоаголни колони : Сите четири столбови за поддршка можат да бидат исполнети со песок или челичен удар за крајно придушување на вибрациите. Ова дополнително ќе ги намали сите несакани вибрации или резонанца што можат да го обојат звукот и да ја намалат верноста. Прилагодливи шила : Секој штанд доаѓа со прилагодливи шила за да се пробие низ вашиот тепих и да го изолира штандот и вашиот звучник од вибрациите на подот и резонанцата. Купете со доверба : Со гаранцијата за живот на Monoprice, можете да бидете сигурни дека стоиме зад нашите производи и нашите клиенти. Покрај тоа, ние нудиме и 30-дневна гаранција за враќање на парите! Ако производот што го купувате не ги задоволува вашите потреби, испратете го за целосна наплата. Квалитет по фер цена : Солиден дизајн на Monoprice и цврсти стандарди за контрола на квалитетот даваат производи со висок квалитет по фер цени.