Озлогласените најважни работи [at-pegi]
  • Неодамнешно

Озлогласените најважни работи [at-pegi]

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако општеството би пропаднало утре и имавте уникатни сили за да им помогнете на луѓето или да им наштетите - што би направиле? Огромна експлозија разнесува шест блока на Империја Сити и ги прави исти како и земјата Но, среде кратер, еден човек преживеал - и се менува засекогаш. Само Кол Мекграт, кој има исклучителни овластувања од детонацијата, сè уште може да го заштити Империја Сити од тотална анархија. Тој мора да научи да ги контролира и користи суперсилите засновани на електрична енергија. Тој го има изборот : Вежбајте одмазда или заштитете ја невиноста? Тактички, агресивен или скриен? На патот низ Империја Сити, тој открива тајни, може да достигне слава - или не - и мора да се бори против моќните негативци. Кол е целосно бесплатен во своите избори кога го истражува градот.