Преносна рампа за гумен праг со жолто привлечно око, дното на жлебот може да помине жици 100x7.5x3cm за колички за колички Електрични возила
  • Неодамнешно

Преносна рампа за гумен праг со жолто привлечно око, дното на жлебот може да помине жици 100x7.5x3cm

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 : Материјал : Направен од цврст гумен материјал, може да биде свиткан по волја, нема деформација, тивка и намалување на бучавата, силно и отпорно на абење Дното е цврсто, оптоварување и отпорни на притисок. Големина : 100x7.2inch), тежина : 2,5 кг, може да носи 20 тони. 2 : Дизајн на задниот слот : Дизајнот на дното на празниот слот може да се користи како дренажен канал, а исто така може да се користи за поминување на жици низ патеката за да се спречи абење на жица. Оваа рампа ја елиминира непријатноста на прагот и ја зголемува практичноста на скутери, инвалидски колички и колички. 3 : Цел : Трајната рампа за гумен праг нема да се лизне во затворено или на отворено. Може да се користи не само како рампа за електрична инвалидска количка, туку и како праг на тротоарот/прагот/прагот на кујната/прагот на домаќинството. 4 : Анти-лизгање : Користете површина против текстура против лизгање за да го зголемите триењето, да спречите лизгање и да обезбедите безбедност. Дизајнирани со разумна висина, преносни рампи за гумен праг се користат во прагови, чекори, супермаркети, влезови на пролевање, итн. 5 : Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања во врска со купувањето на нашите производи. Ве молиме контактирајте не на време. Ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. Ве молиме, бидете сигурни да купите. 1 : Материјал : Направен од цврст гумен материјал, може да биде свиткан по волја, нема деформација, тивка и намалување на бучавата, силно и отпорно на абење. Дното е цврсто, оптоварување и отпорни на притисок. Големина : 100x7.2inch), тежина : 2,5 кг, може да носи 20 тони. 2 : Дизајн на задниот слот : Дизајнот на дното на празниот слот може да се користи како дренажен канал, а исто така може да се користи за поминување на жици низ патеката за да се спречи абење на жица. Оваа рампа ја елиминира непријатноста на прагот и ја зголемува практичноста на скутери, инвалидски колички и колички. 3 : Цел : Трајната рампа за гумен праг нема да се лизне во затворено или на отворено. Може да се користи не само како рампа за електрична инвалидска количка, туку и како праг на тротоарот/прагот/прагот на кујната/прагот на домаќинството. 4 : Анти-лизгање : Користете површина против текстура против лизгање за да го зголемите триењето, да спречите лизгање и да обезбедите безбедност. Дизајнирани со разумна висина, преносни рампи за гумен праг се користат во прагови, чекори, супермаркети, влезови на пролевање, итн.