Предиво од овошје и зеленчук торба со памучни торбички торбички решетки за миење садови за намирници, мрежни вреќи со зеленчук, за еднократна торба за купување тор?
  • Неодамнешно

Предиво од овошје и зеленчук торба со памучни торбички торбички решетки за миење садови за намирници, мрежни вреќи

DEN 347.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

пластика и памук Чантите со мрежни мрежи- тие се лесни, ќе се чувствувате многу опуштено. Мрежа за намирници за намирници- можете да ја користите и торбата за различни намени. Мешот произведува торби- различни големини за вас. Памук нето-шопинг-тоте- Погоден за патување, шопинг и така натаму. -Појајни торби за производство-торбите за производи доаѓаат во сет од 5 што е дефинитивно голема вредност за парите. Список на пакети Карактеристики на торбичката за складирање - Боја : Како што е прикажано торби за производство на мрежа - Материјал : Пластика и памучно овошје торба за зеленчук - Големина : Околу 43х30см/16.81inch, 35x30cm/13.81inch, 20x30cm/7.87x11 мали торби со памук меш влечење. - Направени од пластични и памучни материјали, тие се лесни и трајни торби за купување на отворено. - Погоден за патување, шопинг и така натаму торбички со памук. - ќе ги користите за временски вреќи за еднократно користење. - Различни големини за шопинг за нето торби. Нето кеси за зеленчук - тие се лесни, ќе се чувствувате многу опуштена чанта за шопинг. Информации за информации за зеленчук, тие се изработени од пластични и памучни материјали, издржливи и безбедни. Овошје или зеленчук? Дали жалите кога сакате случаен шопинг без торба за купување при рака? Овие торби се добри избори за вас.