Wnnidn Castor Oil пакет компресира органско рицинусово масло пакување завиткајте помалку комплет за пакување на рицинусов масло за запек за запек за запек на црниот дроб,
  • Неодамнешно

Wnnidn Castor Oil пакет компресира органско рицинусово масло пакување завиткајте помалку комплет за

DEN 383.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Material Материјал за промиум : Пакетот за еднократно масло од рицинус е изработен од премиум органско бамбус руно без никакви хемикалии што е супер мека и хипоалергична за најчувствителните типови на кожа Ремените на пакувањата со рицинусово масло се прилагодливи за да одговараат на различни големини. Подобрениот дизајн на кривата може подобро да одговара на вашето тело, така што сте во поудобна состојба. ✔ Адвокатите на комплетот за пакување на рицинусово масло : 1. Меси за компресирање на компресијата за пакување бесплатно од нафта, спречува протекување на нафта, и остава хаос да замине !! 2. Порази на маслото за нафта е лесна за чистење и повторно се користи за 3-4 месеци.Дексни ленти-да се обезбеди совршено вклопување и удобност за секого.УНИК Дизајн на торбичка-Мека торбичка со поштенски патент дизајниран за складирање пакет за топлина/ладно за да се забрза апсорпцијата на маслото или да се олади. ✔ БЕЗБЕДНИЦИ НА КАССОСНО МАСЛО ПАК : Пакетот за рицинусово масло за црниот дроб може да се користи за детоксикација на црниот дроб, чистење на дебелото црево, надуеност, болка во карлицата и грчеви помагаат во дигестивниот систем и проблемите со запек, а исто така може да ја подобри циркулацијата на крвта, со што ќе се подобри вашиот Квалитет на спиење и состојба на телото и намалување на напнатоста и стресот. ✔ Перфектни подароци : Комплетите за пакувања на рицинус се совршени подароци за жени/мажи, особено корисни за оние со IBS и запек и за оние луѓе кои имаат лошо спиење. Не се согласувајте за здодевен или генерички подарок, дајте му корисен подарок, како роденден, годишнина, ден на мајки, ден на татковци, Божиќ или присутен Денот на вineубените. ✔ Како да се користи : 1. Измијте и исушете пред употреба. Нахранете го рицинусовото масло во внатрешниот слој. Завиткајте го вашето тело, прилагодувајќи ја торбата, така што вашето тело е во совршен контакт со торбата за масло од рицинус. Ставете го и почекајте еден час. Material Материјал за промиум : Пакетот за еднократно масло од рицинус е изработен од премиум органско бамбус руно без никакви хемикалии што е супер мека и хипоалергична за најчувствителните типови на кожа. Ремените на пакувањата со рицинусово масло се прилагодливи за да одговараат на различни големини. Подобрениот дизајн на кривата може подобро да одговара на вашето тело, така што сте во поудобна состојба. ✔ Адвокатите на комплетот за пакување на рицинусово масло : 1. Меси за компресирање на компресијата за пакување бесплатно од нафта, спречува протекување на нафта, и остава хаос да замине !! 2.