Belidome новини за деца со долги ракави предни џеб атлетски трчање џемпер пуловер
  • Неодамнешно

Belidome новини за деца со долги ракави предни џеб атлетски трчање џемпер пуловер

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на чипка. Само миење на рацете. ☆ Материл : 82% полиестер, 18% спандекс, мек. ☆ Големина : 4 големина за вашиот избор, погледнете ја нашата табела со големина. S - 6-7 години (должина : 22, биста : 35,4, ракав : 14,5). М - 8-10 години (должина : 22,8, биста : 36,6, ракав : 14. L - 11-13 години (должина : 23,6, биста : 37,8, ракав : 15. XL - 14-16 години (должина : 24,4, биста : 38,9, ракав : 15,7). ☆ Дизајн : Постои џеб за паричникот на телефон за складирање и мали предмети; Долги ракави; Без влечење. ☆ Повод : обичен стил, погоден за забава, училиште, патување, спорт, плажа, итн. ☆ Стилска шема : симпатична мачка, смешна жирафа, куче, мрзливост, кошарка, волк, галакси. Може да се користи како подарок за деца за девојчиња за момчиња. Детска капитална големина на топки за да се избере (инч) : S - 6-7 години - должина - 22,0 - биста - 35,4 - ширина на полите - 14,9 - ракав - 14,5 m - 8-10 години - должина - 22,8 - биста - 36,6 - полите - полите Ширина - 15,5 - ракав - 14,9 L - 11-13 години - должина - 23,6 - биста - 37,8 - ширина на полите - 16.1 - ракав - 15,3 xl - 14-16 години - должина - 24,4 - биста - 38,9 - ширина на полите - 16,7 - Ракав -15,7 -Видев шема, печатена, може да се користи подарок за деца момчиња девојчиња синска ќерка, итн. -Кари и миење : измијте со ладна вода и виси или виси или суво. -Со ве молам, упатете се на мерењето на големината на сликите пред да нарачате. -Панак : 1 х џемпер со качулка.