LW26-20/3S Комбинирано контролно коло на селекторот 3 Позиции Единствена дупка Инсталирајте со клуч 20A 690V Сребрен контакт Ротационен прекинувач за камера -
  • Неодамнешно

LW26-20/3S Комбинирано контролно коло на селекторот 3 Позиции Единствена дупка Инсталирајте со клуч 20A 690V Сребрен

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : 102 е паметен уред : бр. Материјал : пластика. Карактеристики : 102 Позиција со клуч. е паметен уред : бр. Материјал : пластика. Карактеристики : 102 Позиција со клуч. Број на модел : LW26-20/3 Current : 20 Avoltage : 690 VPosition : 3 позиција на број : 3 Полесматеријал на контакт : Сребрена контактна големина Големина : 48*48mmmounting Дупка Дијаметар : 22mmshipping : -Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата адреса за нарачка што мора да одговара на вашата адреса за испорака. (Ако сте од Русија, ве молиме оставете го целото име. Тоа е многу важно) -Спишувањето ќе биде ширум светот преку ЕПАКЕТ/Кина Пост Ер-пошта/DHL/TNT/EMS.-Ве молиме, проверете ги предметите кога се испорачуваат, ако е оштетено, ве молиме .убезно Прифатете го и контактирајте не веднаш. Willе направиме потврда и ќе ви дадеме решение. Контактирајте нè : -Ако треба да нарачате повеќе артикли (≥1500 USD), со задоволство да ги известите прво. Можеби ќе ви понудиме дополнителен попуст. Ве молиме, Забелешка : -Импорт, должностите, даноците и таксите не се вклучени во трошоците за испорака. -Бајерс ја носат целата одговорност за сите дополнителни обвиненија (ако ги има). Тип на чинаим : прекинувачи.