AC адаптер за Sony CyberShot DSC-HX80 DSC-HX80/B фото-фото-фото wallид DC Полнач за напојување со електрична енергија Податоци за синхронизација на кабел за адаптер за адаптер за адап?
  • Неодамнешно

AC адаптер за Sony CyberShot DSC-HX80 DSC-HX80/B фото-фото-фото wallид DC Полнач за напојување со електрична енергија

DEN 126.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со : Sony Cyber Shot DSC-HX80 DSC-HX80/B Камера за видео камера DC Полнач за напојување на електрична енергија компјутерски кабел за синхронизација на кабелот Сосема нов, високо квалитетен замена на адаптер за напојување на wallидови за напојување, само замена, не оригинална, но 100% компатибилен. Влез : 100 V - 240 V ширум светот, сите производи се сертифицирани. Интелигентното коло за префрлување ќе препознае целосна батерија и автоматски се префрла на приклучокот за зачувување на режимот никогаш не ја загрева или прегази батеријата, заштита од краток спој. Ве молиме, не мешајте не со низок квалитет / ниска струја на пазарот. Компатибилен со : Sony Cyber Shot DSC-HX80 DSC-HX80/B Камера за видео камера DC Полнач за напојување на електрична енергија компјутерски кабел за синхронизација на кабелот. Сосема нов, високо квалитетен замена на адаптер за напојување на wallидови за напојување, само замена, не оригинална, но 100% компатибилен. Влез : 100 V - 240 V ширум светот, сите производи се сертифицирани. Интелигентното коло за префрлување ќе препознае целосна батерија и автоматски се префрла на приклучокот за зачувување на режимот никогаш не ја загрева или прегази батеријата, заштита од краток спој. Ве молиме, не мешајте не со низок квалитет / ниска струја на пазарот. Адаптер за напојување со струја за квалитет на премиум.