Antcreptson ~ SAM Heughan Outlander1 парче водоотпорен Оксфорд крпа прилагодлив каиш водоотпорна престилка, црна, 28 x 33 инчи
  • Неодамнешно

Antcreptson ~ SAM Heughan Outlander1 парче водоотпорен Оксфорд крпа прилагодлив каиш водоотпорна престилка,

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оксфорд, крпа, полиестер Затворање на влечење. Една големина одговара на повеќето : 70х84 см, 28х33 инчи, одлично покритие. Ново подобрена Материла : Мекиот допир направен од полиестерско влакно кое припаѓа на униформа крпа ослободена од штетни хемикалии безбедни за вас или престилка за око за комерцијална употреба, како на пример за промоција, ресторан, бар, кафуле, продавница за книги, бар, итн. Нашата продажба по продажбата - Ако имате какви било прашања во врска со услугата на клиентите, слободно контактирајте не. Ние сме посветени да му обезбедиме на секој клиент искуство без загриженост за купување и услуга по продажбата. Оваа заштитна облека дава елегантен и софистициран изглед. Овие се универзално дизајнирани и за мажи и за жени во сите големини на телото и предизвикуваат професионален и привлечен изглед во вас. Мултифункциите и мултитаскингот е попаметен начин да се оди. Овозможете ја вашата кујна најфункционално, без да ја гушите многу непотребни производи и прибор. Добијте ја оваа универзална престилка и ќе имате попријатни моменти наместо да се мачите за прекумерни работи што треба да се организираат. Размислете за паметни, купете паметни и во живо паметни. Кога ќе презентирате совршени слики, пријатни оброци без толку многу како масното место на облеката, вашето семејство и пријатели ќе ја аплаудираат вашата кулинарска експертиза. Уникатен дизајн со прилагодлива лента за вратот за најсоодветна должина. Долги врски што можат лесно да се променат за да одговараат на повеќето големини. Нашата главно е ангажирана во бизнисот со производи за домаќинства и кујни, со секој од своите производи под ригорозно тестирање за да обезбеди квалитет на производот, совршени перформанси и безбедност. Ние веруваме дека ќе уживате во нашите производи.