Браунинг H4011X7/8 Завршен пробив за ланец на ролери, единечно влакно, челик, зацврстени заби, 11 заби
  • Неодамнешно

Браунинг H4011X7/8 Завршен пробив за ланец на ролери, единечно влакно, челик, зацврстени заби, 11 заби

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип на производ : Sprokets Димензија на пакетот на артикалот : 6. Тежина на пакет на артикли : 0,25 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави. Тип на производ : Sprokets. Димензија на пакетот на артикалот : 6. Тежина на пакет на артикли : 0,25 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави.