Кингјан 5х3фт Лес Барбапапа Среќен Роденден Позадина Барбапапа Семејство Роденден Декорација Фотографија Реквизити
  • Неодамнешно

Кингјан 5х3фт Лес Барбапапа Среќен Роденден Позадина Барбапапа Семејство Роденден Декорација Фотографија

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 5х3фт (ширина 150см х висина 90см) Материјал : Винил. Пакет : само 1 парчиња позадина.Штандот или клиповите не се вклучени. Карактеристика : Беспрекорна,без брчки,издржлива,лесна. Отстранете Ја Браздата : предметот испратен со преклопен, Доколку е потребно, ниска температура железо на грбот со пареа железо може да се отстрани. Предметот како што е прикажано на сликата.Предметот испратен со преклопен.Предметот издржлив и лесен.Предметот не може да се измие.Предметот може да се преклопи,лесен за носење.Како да се отстрани крез ?Цврсто завиткајте го со цилиндар 2-3 дена, ќе биде во ред. Доколку е потребно, ниската температура пеглајте го грбот со пегла за пареа може да ја отстрани крезата.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.