JDEZ 2PCS Работни капи за машки starsвезди модели прилагодливи жени работни капачиња буфантни капи со џемпери повеќе
  • Неодамнешно

JDEZ 2PCS Работни капи за машки starsвезди модели прилагодливи жени работни капачиња буфантни капи

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на влечење. ★ 【Големина】 Една големина се вклопува за какви било форми на главата и стилови на коса. Нашите прилагодливи работни капи дизајнирани со еластичниот опсег на задната страна, што го олеснува носењето и нема да ве натера да чувствувате непријатност дури и да е затегната. ★ 【Материјал】 Нашето работно капаче е изработено од полиестер за дишење, кој е пријателски за кожата, лесен и удобно. Хируршката капа е дизајнирана со вградена абсорбента памучна џемпери која ќе ја апсорбира целата пот за да го задржи челото свежо, удобно за сите -Дај носење. А копчињата се пластични. Design in 【Дизајн на копче】 Нашата буфантна капа е со копчиња околу увото, што може да помогне да се ослободи товарот на ушите за кои треба да носи капаци долго време. ★ 【Карактеристики】 Единствени печатење на обрасци, високо квалитетни работни капачиња, не згаснуваат. Ibивотен дизајн ќе направи додатоци живописни бои за вашиот секојдневен живот и работни денови. Модерен и извонреден. Пакетот вклучува 2 парчиња прилагодливи капи. ★ 【Апликација】 Нашата работна капа е широко користена во секојдневниот живот, како што се бањата за убавина, салата, готвач, нега на лицето, заштита од домови, готвење и друга работа. Може да работи како хируршка капа, капа на хирург, капаче за чистење на анестезија, ноќна ноќ, шамија. Also, it will be a great gift to nurses, dentist, patients, cook, colleagues, friends, family members, etc. SPECIFICATION : ❀NAME : Adjustable Women Men Working Cap Hats with Sweatband, Bouffant Hats with Buttons ❀SIZE : One Size, Се вклопува за какви било форми на главата и стилови на коса. ❀material : Полиестер за дишење, памук за џемпери, пластично копче-Сезона на сезони : Сите сезони (пролет, лето, есен, зима) ❀ Феации : дишење, прилагодливо, лесен, пријателски за кожата и удобно; Лесно за носење - лесно да се грижи : Машината што може да се пее/раката што може да се мие ❀ Пакувак : Пакет од 2 работни капачиња за мажи/жени - Гарант : Доколку има какви било проблеми со квалитетот, ќе добиете поврат или замена.