Сплитер на коаксијален кабел Стеррен - Coax A B Switch - Coax Splitter 2 Way Tway Splitter - A B Switch - 2 Way Coaxial Cable Splitter - Coax Cable Splitter - 2 Way A/B Slide Switch - 1 пакет 200-310
  • Неодамнешно

Сплитер на коаксијален кабел Стеррен - Coax A B Switch - Coax Splitter 2 Way Tway Splitter - A B Switch

DEN 1526.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Достапно и ефикасно : Кажете му збогум на скапите електричари со нашата AB Switch Box! 2 Way Coaxial A B прекинувач : Преклопници помеѓу 2 извори на влез. 75-ом влез/излез. Прекинувач со висока изолација ТВ АБ : Слајд на Стеррен има 90d B со висока изолација и ширина на опсег од 5-900 MHz. Коаксијален прекинувач F тип : Овој коаксијален кабелски прекинувач работи за женски порти F-тип. Лесна инсталација : Нашиот прекинувач за кабелски кабел ја олеснува инсталацијата со нашата хардвер и подлога за лепило. Достапно и ефикасно : Кажете му збогум на скапите електричари со нашата AB Switch Box!. 2 Way Coaxial A B прекинувач : Преклопници помеѓу 2 извори на влез. 75-ом влез/излез. Прекинувач со висока изолација ТВ АБ : Слајд на Стеррен има 90d B со висока изолација и ширина на опсег од 5-900 MHz. Коаксијален прекинувач F тип : Овој коаксијален кабелски прекинувач работи за женски порти F-тип. Лесна инсталација : Нашиот прекинувач за кабелски кабел ја олеснува инсталацијата со нашата хардвер и подлога за лепило.