Притиснете го модулот на копчето Компактен димензии на таблата за притискање за комбинација на кола
  • Неодамнешно

Притиснете го модулот на копчето Компактен димензии на таблата за притискање за комбинација на кола

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Модул за затемнување : Електронски модул за градежни блокови, честопати се користи за составување комбинации на кола, со силна практичност. 5 парчиња во 1 сет : вклучително и 5 парчиња 3 модули на копчето и опремени со обоени капаци, лесен за употреба и замена. Лесно работење : Овие големи модули на копчиња излезат на ниско ниво кога се притискаат, одржувајте високо ниво кога е ослободено, лесен за работа. Лесен за инсталирање : Модулот на копчето има дупки за монтирање, со компактна структура, лесен за инсталирање и расклопување. Добра компатибилност : Со разумен распоред и пристаништа компатибилни со табли за проширување на сензорите, има помалку мешање. Модул за затемнување : Електронски модул за градежни блокови, честопати се користи за составување комбинации на кола, со силна практичност. 5 парчиња во 1 сет : вклучително и 5 парчиња 3 модули на копчето и опремени со обоени капаци, лесен за употреба и замена. Лесно работење : Овие големи модули на копчиња излезат на ниско ниво кога се притискаат, одржувајте високо ниво кога е ослободено, лесен за работа. Лесен за инсталирање : Модулот на копчето има дупки за монтирање, со компактна структура, лесен за инсталирање и расклопување. Добра компатибилност : Со разумен распоред и пристаништа компатибилни со табли за проширување на сензорите, има помалку мешање. Притиснете го модулот за копче на таблата за прекинувач Компактен големина за комбинација на кола : 1. Модул за влечење : Електронски модул за градежни блокови, честопати се користи за составување комбинации на кола, со силна практичност. 5 парчиња во 1 сет : вклучително и 5 парчиња 3 модули на копчето и опремени со обоени капаци, лесен за употреба и замена. Лесно работење : Овие модули на Larbutton излегуваат на ниско ниво кога се притискаат, одржувајте високо ниво кога ќе се ослободи, лесен за работа. Лесен за инсталирање : Модулот на копчето има дупки за монтирање, со компактна структура, лесен за инсталирање и расклопување.