3М 10093045080639 Пелтор Оптиме 95 над-глава за виткање, капацитет, волумен, стандард, црно/бело
  • Неодамнешно

3М 10093045080639 Пелтор Оптиме 95 над-глава за виткање, капацитет, волумен, стандард, црно/бело

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стил на пригушувач на ушите : Преклопување Оценка на NRR : 21. Продадена во секоја од нив. Земја на потекло : Соединетите држави. Лесниот Muff на лесниот Optime 95 има многу ниски профили на ушни чаши кои добро се вклопуваат со повеќето шлемови, очила и друга опрема за безбедност. Тоа е удобен избор кој може да обезбеди ефективна заштита, особено против бучавата со висока фреквенција поврзана со многу работни области и функции, вклучувајќи машински продавници и електрични алатки.