500 парчиња пукнаа знаци Флуоресцентни знаци празно Sharkвезда во форма на малопродажба, ознаки за продажба на хартија за малопродажни забави
  • Неодамнешно

500 парчиња пукнаа знаци Флуоресцентни знаци празно Sharkвезда во форма на малопродажба, ознаки за продажба на хартија

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голема количина : ќе добиете знаци на распрснување на продажба од 1000 парчиња, вклучувајќи 12 видови ознаки со етикети со англиски јазик и 8 видови флуоресцентни знаци, секој вид за 50 парчиња, мини големина, секоја големина е околу 3,5 инчи x 2,8 инчи Англиски ознаки за етикети : Со очите за фаќање на обликот и смешни знаци во форма на прсти, овие ознаки за продажба се отпечатени со англиски капитализирани продажни писма за да го привлечат вниманието на клиентите и да ги водат кон вашите производи. Флуоресцентни знаци : Овие флуоресцентни знаци се дизајнирани како привлечни слики со светли бои како сина, жолта, розова црвена, виолетова, зелена, лесно привлекуваат внимание на клиентот или ги насочуваат кон специфични производи или продажба. Каде да користите : Празни картички подготвени за вашите пораки, можете да ги користите како етикета хартија за трговски центри и продавници, картичка за промотивни прикази во супермаркети, продажба на гаражи, училишни карневали, активности за собирање фондови или само меморандум или белешка за пријатели, колеги. Лесен за употреба : Овие знаци на распрснување на продажбата можат да се залепат покрај производот за да го привлечат вниманието на клиентите, да ја обележат цената на цената според специфичните производи, достапен начин за рекламирање на вашиот производ и подобрување на обемот на продажба. Карактеристики : Ознаки за етикети со англиски јазик : Со очите за фаќање на обликот и смешни знаци во форма на прсти, овие ознаки за продажба се отпечатени со англиски капитализирани продажни писма за да привлечат внимание на клиентите и да ги водат кон вашите производи. Флуоресцентни знаци : Овие флуоресцентни знаци се дизајнирани како привлечни слики со светли бои како сина, жолта, розова црвена, виолетова, зелена, лесно привлекуваат внимание на клиентот или ги насочуваат кон специфични производи или продажба. Спецификации : Материјал : Боја на хартија : Како што се прикажани сликите со големина : приближно.