Fehauk YCS6-C AC SPD 2P House Surge Protector Заштитна заштита на уредот со низок напон на аристер 20KA-40KA 385V
  • Неодамнешно

Fehauk YCS6-C AC SPD 2P House Surge Protector Заштитна заштита на уредот со низок напон на аристер 20KA-40KA

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип : YCS6-C Номинална струја на празнење во (KA) : 20. Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40. Максимален континуиран работен напон UC (V ~) : 385 V. Номинална струја на празнење во (KA) : 20. Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40. Максимален континуиран работен напон UC (V ~) : 385 V.