Карај покрив карго корпа 58 x 36 x 5.1 проширен универзален носач на багаж за покриви за камиони SUV со водоотпорна карго -торба, карго -мрежа, ленти за ленти и заклучување
  • Неодамнешно

Карај покрив карго корпа 58 x 36 x 5.1 проширен универзален носач на багаж за покриви за камиони SUV со водоотпорна

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно да нè најдете преку Willе се потрудиме да ви обезбедиме задоволителни решенија. 15 или 20 стапала на кубини за избор. 100% водоотпорен. 15 или 20 стапала на кубини за избор. 100% водоотпорен. Безбедно и сигурно вчитувајте до 200 bs. 15 стапала на кубини и водоотпорни. Се проширува од 44 "до 58" во должина. Безбедно и сигурно вчитувајте до 200 bs. Безбедно и сигурно вчитувајте до 500 bs. Одговара на стандардниот 2 "приемник за метеж. Безбедно и сигурно се вчитува до 500 bs. Одговара на стандардниот приемник за 2" хич. Компатибилен за стандардниот 2 "приемник за метеж. Одлично за SUV, RV, пикап, камион, кампер, приколка, итн. Идеално за чистење, миење, управување со торба за покриви или багаж за покривот, промена на Wipper, работа, итн. Лесни набори додека не е во користете прилагодливи со 11 позиции за заклучување. Одговара 1-⅞ ”, 2” и 2-5/16 ”спојници. Едноставен и брз за употреба. Овозможувајќи го приемникот на вашето возило да собере повеќе различни додатоци за патувања. Носачот на решетката на покривот може да се прошири од 44 "до 58" во должина. Севкупна димензија : 58 "(L) x 36" (W) x 5. Големината без продолжување : 44 "(l) x 36" (w) x 5. Кошницата за решетката на покривот е изработена од челик со тешка должност. Врвниот носач на автомобили усвојува облога со црна прав од карбид, која има долготрајна корозија Отпорност. Steel Rack Rack обезбедува до 200 bs на дополнителен капацитет за складирање. Челичниот ветер може да се користи намалување на отпорност на ветер и бучава. Покривот за покривот Користете 4 универзални челични плочи во форма на U за инсталирање на пресекот на возилото. Покривот на автомобилот. Решетката може да се расклопи во 3 секции, лесен за склопување. Продолжува од 44 "до 58" во должина. Севкупна димензија : 58 "(L) x 36" (W) x 5.1 "(ч) (режим на 3 делови). Големината без продолжување : 44 "(l) x 36" (w) x 5. (2 секции режим). Издржлива конструкција на тешка должност Со големината без продолжување : 44" (л) x 36 "(w) x 5.