Nier: Налепници за декор за автомати за компјутер, аниме винтно декларација за ATX Mid Tower Gaming Computer Skin, водоотпорна лесна отстранлива шуплива налепница
  • Неодамнешно

Nier: Налепници за декор за автомати за компјутер, аниме винтно декларација за ATX Mid Tower Gaming Computer Skin, водоотпорна

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Налепницата за кутии за компјутер е водоотпорна и можете да ја исчистите со влажна крпа - материјалот за налепница е ПВЦ Овој производ е шуплива налепница. Ако вашата шасија има ефект на осветлување, таа нема да ја блокира светлината и нема да влијае на ладењето на компјутерот. Налепниците можат да се отстранат без остаток, но тие не можат повторно да се користат по отстранувањето. Овој производ вклучува налепница за предни модели, налепница за странично стакло и налепница за текст. Ве молиме, изберете ја налепницата погодна за бојата на случајот со вашиот компјутер според илустрацијата. Производот содржи прирачник со детални упатства. Погледнете ги упатствата за работа. Големината на моделот е прикажана на сликата. Ако вашиот компјутерски случај е помал од големината на шемата, тој е помеѓу 2 ~ 3 см и може да се сече по залепувањето. Применлив компјутер Тип на случај : Правичен агол шестогона кутија, не е погоден за случај на специјална форма!. Налепницата за кутии за компјутер е водоотпорна и можете да ја исчистите со влажна крпа - материјалот за налепница е ПВЦ. Овој производ е шуплива налепница. Ако вашата шасија има ефект на осветлување, таа нема да ја блокира светлината и нема да влијае на ладењето на компјутерот. Налепниците можат да се отстранат без остаток, но тие не можат повторно да се користат по отстранувањето. Овој производ вклучува налепница за предни модели, налепница за странично стакло и налепница за текст. Ве молиме, изберете ја налепницата погодна за бојата на случајот со вашиот компјутер според илустрацијата. Производот содржи прирачник со детални упатства. Погледнете ги упатствата за работа. Големината на моделот е прикажана на сликата. Ако вашиот компјутерски случај е помал од големината на шемата, тој е помеѓу 2 ~ 3 см и може да се сече по залепувањето. Применлив компјутер Тип на случај : Правичен агол шестогона кутија, не е погоден за случај на специјална форма!. Ако ви треба персонализирана шема за украсување на вашиот компјутер, оваа налепница ќе биде убав процес на работа е многу лесен, а ние исто така ви даваме детални упатства еден ден еден ден вашиот пријател го гледа, тој ќе рече : „Леле, толку е различно „Налепницата нема да падне, освен ако навистина не го сакате повеќе, доколку големината на налепницата е поголема од случајот со вашиот компјутер, може да се намали откако Pasting IT ќе го направи монотониот компјутерски случај во форма полна со виталност.