Луда еж дама тинејџерски молив за возрасни молив со голем капацитет торбичка со молив со молив со траење на торбичката за складирање
  • Неодамнешно

Луда еж дама тинејџерски молив за возрасни молив со голем капацитет торбичка со молив со молив со траење на торбичката

DEN 432.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : полиестер Големина : Големината на случајот со пенкало е околу 22 L*12 W*5 H cm. Голем капацитет : Нашиот случај со моливи може да има најмалку 60 редовни пенкала, а пространиот простор може да ги задржи сите видови на канцелариски материјал. Повеќенаменски : Може да се користи како случај со молив за канцеларија и училишна, торба за деловни патувања или мала алатка, торба за шминка за девојчиња. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со овој случај со моливи по купувањето или наидете на какви било проблеми, само слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на време во рок од 24 часа. Наша цел е да обезбедиме задоволителни решенија. Материјал : полиестер. Големина : Големината на случајот со пенкало е околу 22 L*12 W*5 H cm. Голем капацитет : Нашиот случај со моливи може да има најмалку 60 редовни пенкала, а пространиот простор може да ги задржи сите видови на канцелариски материјал. Повеќенаменски : Може да се користи како случај со молив за канцеларија и училишна, торба за деловни патувања или мала алатка, торба за шминка за девојчиња. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со овој случај со моливи по купувањето или наидете на какви било проблеми, само слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на време во рок од 24 часа. Наша цел е да обезбедиме задоволителни решенија. Случај со моливи, полн со печатени симпатични моливи, не само практични, туку и добар изглед, погоден за девојчиња, момчиња и возрасни.