Сидро од шест влакна од везови 8,75 јарди-античка сина ултра светлина 12 по кутија
  • Неодамнешно

Сидро од шест влакна од везови 8,75 јарди-античка сина ултра светлина 12 по кутија

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензија на пакетот на артикалот : 6399999993472 L x 1,7999999998164 W x 0.899999999999082 H инчи. Тежина на пакет на артикли - 0.022046001186074866 фунти. Количина на пакет на артикли - 1. Тип на производ - предиво. Димензија на пакетот на артикалот : 6.399999993472 L x 1,7999999998164 W x 0.899999999999082 H инчи. Тежина на пакет на артикли - 0.022046001186074866 фунти. Количина на пакет на артикли - 1. Тип на производ - предиво. Флос од вез на сидро се врти од најдобриот светски 100% египетски памук. Anchor ви нуди најголем избор на цврсти материи во индустријата - 460 богати, бујни нијанси кои се целосно перат и нудат извонредна боја на боја.