Siebzeh Шарен ден на мртвата шема Премиум густа јога мат еко пријателска гума и фитнес не лизгачки душек за сите видови на вежбање јога и пилатес
  • Неодамнешно

Siebzeh Шарен ден на мртвата шема Премиум густа јога мат еко пријателска гума и фитнес не лизгачки душек за сите видови

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голема густина и висока еластичност TPE материјалот е 100% нетоксичен и безбеден за употреба. Нема Ева, нема ПВЦ, нема токсичност, нема штетни хемикалии. Diments Димензии на мат】 72 инчи долги, ширина 24 инчи и дебелина од 0,6 см, со одлична мека завршница. 【Лесно за преклопување и носење】 Мат со јога може лесно да се склопи, што го прави идеален пат за патување по јога. Мора да биде совршен пат за патување поставена за секого. Пефектно се вклопуваат за вашата топла јога, пилатес, семеен пикник и патување. Покрај тоа, можете да одморите после вежбање. 【Мултименска цел】 Ова е одлична душек на отворено и затворено, идеално да се користи како подот тепих во вашата спална соба или вашето домашно милениче да се опушти и да игра на неа. Совршен за пилатес, часови за вежбање, теретана, туширање, кампување, патување, плажа и многу повеќе!. 【Машината што може да се мие】 Подлогата може да се пее, лесно може да се исчисти со машина за да ги заштити вашето тело и облека од несакана нечистотија. Почувствувајте лесно да уживате во вежбањето во секое време. 【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голема густина и висока еластичност. TPE материјалот е 100% нетоксичен и безбеден за употреба. Нема Ева, нема ПВЦ, нема токсичност, нема штетни хемикалии. Diments Димензии на мат】 72 инчи долги, ширина 24 инчи и дебелина од 0,6 см, со одлична мека завршница. 【Лесно за преклопување и носење】 Мат со јога може лесно да се склопи, што го прави идеален пат за патување по јога. Мора да биде совршен пат за патување поставена за секого. Пефектно се вклопуваат за вашата топла јога, пилатес, семеен пикник и патување. Покрај тоа, можете да одморите после вежбање. 【Мултименска цел】 Ова е одлична душек на отворено и затворено, идеално да се користи како подот тепих во вашата спална соба или вашето домашно милениче да се опушти и да игра на неа. Совршен за пилатес, часови за вежбање, теретана, туширање, кампување, патување, плажа и многу повеќе!.