Fenghuangwu 6,5 дворови рачно изработени брадавици што висат тасели со приврзок раб на ткаенина лента, кастрење, 8cm/3.15inch со дијаметар со дијаметар за плетење со рачно зате?
  • Неодамнешно

Fenghuangwu 6,5 дворови рачно изработени брадавици што висат тасели со приврзок раб на ткаенина лента, кастрење, 8cm/3.15inch

DEN 511.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : околу 8cm/315inch во дијаметар; Околу 6,5 дворски тасели раб, тежина 0,99 кг, совршена за DIY. Скоканата плетенка ги носи рафинираните ресни подолу многу елегантно, 100% полиестерски украсно кастрење. DIY занает : Може да направи корисен украсен ласо или каиш за украсување чанти, ремени, кошули или фустани. За занаетчиство, одлично е за украсување на предмети за изработка на вакви картички за покани, книги за отпадоци, забави за забави или торби за подароци и кутии. Декорирање на домашна канцеларија : Може да се користи како трими на тапацир за мебел, како што се фотелји, акцент столици, софи и столици за нозе за да се заврши дизајнот. Може да се користи и за да се исечат декоративни перници, да се создадат завеси и драперии, вртења, јадења или украси, висат транспаренти, користени како венец или замав по мантија. Исто така, може да ги разубави комплетите за постелнина, дувчињата, рамките за слики или проектите за прозорци. Тоа ќе го направи обичниот украс за дома и да се забележи. 30 дена враќање на парите. Ве молиме, држете се настрана од децата. Забелешка : Нашето пакување е запечатено пакување, нема потреба да се отвора со ножици, можете да го отворите пакетот рачно. Избегнувајте отворање на производот со ножици и сечење на производот. Доаѓа во 10 популарни бои и можете да ја најдете вашата омилена боја! Темно кафе беж црвено виолетова црна црна портокалова светло кафено зелена боја може да се користи како трими на тапацир за мебел, како што се фотелји, акцент столчиња, софи и подножје за да се заврши дизајнот. Може да се користи и за да се исечат декоративни перници, да се создадат завеси и драперии, вртења, јадења или украси, висат транспаренти, користени како венец или замав по мантија. Исто така, може да ги разубави комплетите за постелнина, дувчињата, рамките за слики или проектите за прозорци. Тоа ќе го направи обичниот украс за дома и да се забележи.