UXZDX CUJUX Телефон-мода за златна фиксна ретро телефонска античка телефонска убавина Телефон
  • Неодамнешно

UXZDX CUJUX Телефон-мода за златна фиксна ретро телефонска античка телефонска убавина Телефон

DEN 4864.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Корд телефон Идеален додаток за специјална дневна соба или дневна во вашата куќа од соништата, неговата елегантна надворешност крие напредно, модерно коло ★ Телефонското тело е изработено од еколошки смола, врежани гроздобер во европски стил; Ротационото бирање е изработено од метална легура. ★ Класичен телефон директно од бирото на претседателот. Слушате кога телефонот ringвони е генериран од вистинско метално bellвонче. ★ Античкиот мобилен телефон е направен од ABS, кој е еколошки и убав, тој не е само комуникациски уред, туку и елегантен украс, увезениот чип има јасен квалитет на повик и нема бучава. Function Функција на телефон : ИД на повик, бирање на бројот Проверка/проверка, Проверка на бројот на повикувачот, брза проверка, повратен повик, електронски календар на бирото, датум, часовник и ден на неделата, редакција на еден допир. Име на производот : Фиксен телефонски материјал за модерни телефони : ABS Plastic Product Големина : 220*250*340mmproduct Боја : Златен телефон Категорија : Кабел Телефон Инсталација : Десктоп Инсталација на деск : Антикции / занаети / антички телефони Телефонски телефони за толпата : Постари, деца, бремени жени, бели жени Телефон за работници од јака : дневна соба, биро за спални соби, фиксна линија за учење, подарок за венчавки, подарок за роденден, деловен подарок, канцелариски телефон, декорација на продавници, изложба, клуб, хотел.