Метрички хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик 18-8, полн завршен
  • Неодамнешно

Метрички хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик 18-8, полн завршен

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Метрика заврши Не'рѓосувачки челик. Брод од Соединетите држави. Прочитајте го описот подолу за деталите за производот и не двоумете се да ни испратите порака. Не'рѓосувачки челик. Брод од Соединетите држави. Прочитајте го описот подолу за деталите за производот и не двоумете се да ни испратите порака. Метрички завршени хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик Завршено хексадецимално орев е класичен дизајн кој се користи за индустриска, како и за комерцијална употреба хексадецимални ореви се потребни за повеќето цели за прицврстување и се дизајнирани за инсталација без кавга, иако дизајнот на хексадецимална орев се чини дека е основен за да се создадат за да се создадат за да се создадат за да се создадат за да се создадат за да се создадат за да се создадат за да се создадат основни за да се создадат за да се создадат за да се создадат основни Обезбедете ефикасност и перформанси со висок крај. Детални информации за производот : Изберете ја саканата големина во паѓачкото мени за целосен 2 D димензионален цртеж Сликата Општа големина на големината на големината на големината на големината на големината на големината M1.2mm приклучок 1,3мм M2-0.4 4mm штекер 1,6mm M2.45 5mm Socket 2mm m3- 0,5 5,5мм приклучок 2,4 mm M3.6 6 mm приклучок 2,8mm M4-0.7 7 mm приклучок 3,2mm M5-0.8 8mm приклучок 4mm M6-1 10mm Socket 5mm M8-1.25 13мм штекер 6.5 17mm Socket 8mm M12-1.75 19мм штекер 10мм M14-2 21мм приклучок 12,8mm M16-2 24мм штекер 13мм M18-2.5 27мм штекер 15мм M20-2.5 30мм штекер 16mm M22-2.5 32mm приклучок 18mm M24-3 36mm приклучок 21,5mm m27-3 41mm приклучок 22mm m30-3. 46мм штекер 24мм M33-3.5 50мм штекер 26мм М36-4 55мм штекер 31мм М42-4,5 65мм штекер 34мм М48-5 75мм штекер 38мм.