Иновативни дизајни Кокомелон стационарен молив за молив - Премиум материјал и машина за миење машини - Симпатична кутија со молив со тврда обвивка - Случај со лесен
  • Неодамнешно

Иновативни дизајни Кокомелон стационарен молив за молив - Премиум материјал и машина за миење машини - Симпатична

DEN 158.72

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

???????????? ?? ???????? ??????? ???? : Лесниот и траен стационарен случај на кокомелон ја штити содржината внатре Користете го за да одржите занаетчиски материјали, комплет за прва помош или канцелариски или училишни потреби. Овој случај со моливи може да има скоро за било што и е 8,5 x 2,5 x 5,25 инчи. ???????? ????????? Можете да го користите како козметичка кеса, чаша за шминка, употреба во канцеларија, итн. ?????????? ??????? : Овие фанки, шарени обликувани кутии со молив со тврда обвивка имаат стационарна торбичка на кокомелон на врвот. Случајот со пенкало во симпатичен дизајн е мазен на допир со забавна шема на врвот. Тоа ќе ги натера децата да се истакнат во училницата. Подароци за најдобри млади момчиња/ девојчиња за родендени и Божиќ. ?????-?????????? Исто така, може да се користи како случај за козметички молив за девојчињата да ја стават својата козметика. Погоден е за употреба во канцеларијата, училиштето и дома. Стационарниот случај на молив за девојчиња или момчиња е идеален подарок за да изберете како подарок за роденден на пријател. ???% ????????? ???????????? Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашиот производ, ве молиме слободно посетете се до нас. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме задоволителни решенија. ????????? & ???-???????? Кокомелон ??????????? ???? ?? Со креативниот дизајн на кокомелон, вашите деца веднаш ќе се в inубуваат во овој мини стационарен случај со молив. Чантите со моливчиња за привлечност со патент за канцелариски материјал за девојчиња и момчиња доаѓаат во супер-симпатичен и стилски дизајн кој ќе ги задржи децата да се смешкаат и да го искажат својот личен стил. Идеално за навивачот на кокомелон во куќата доаѓа овој симпатичен случај со молив со тврда школка. Носете околу омилените пенкала, моливи и боење на креони. Цврст и го чува вашиот канцелариски материјал безбеден. Зиперско куќиште. Цврст материјал со силен патент, издржлив, гарантиран за квалитет.