OneMTB Microswitch 1PC RS25 вратило на вратилото 2P5T лента Ротари прекинувач Селектор 2 Пол 5 Позиција 20мм Слива вратило
  • Неодамнешно

OneMTB Microswitch 1PC RS25 вратило на вратилото 2P5T лента Ротари прекинувач Селектор 2 Пол 5 Позиција 20мм

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Микро прекинувачи Микро прекинувачи. Се користи во полињата на електронски производи, уреди за домаќинства и многу повеќе. Овој прекинувач за лесен допир е водоотпорен, спречува нафта, анти-загадување, анти-статичко мешање. Дизајн на механизам со висока прецизност нуди акутно работење и долг животен век. Микро прекинувачи. Микро прекинувачи. Се користи во полињата на електронски производи, уреди за домаќинства и многу повеќе. Овој прекинувач за лесен допир е водоотпорен, спречува нафта, анти-загадување, анти-статичко мешање. Дизајн на механизам со висока прецизност нуди акутно работење и долг животен век. Микро прекинувачи за прекинувачи.