Стекнете канцелариски хартија Шредер-8 лист тешка вкрстена хартија/ЦД/кредитна картичка Шредер, 60 минути време на работа , бело
  • Неодамнешно

Стекнете канцелариски хартија Шредер-8 лист тешка вкрстена хартија/ЦД/кредитна картичка Шредер, 60 минути

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодно за најразлични сценарија Без разлика дали е во просторијата за финансии, канцеларија, конференциска сала или внатрешно споделување или бесплатна канцеларија, можете да ги задоволите вашите доверливи потреби за хартија. Едноставен панел, панелот е отпечатен со дијаграми и белешки за параметрите, дизајн лесен за корисникот, лесен за ракување. Високо ниво на деловна доверливост, без страв од откривање на информации. ЦД -а, картичките за мобилни телефони и банкарските картички можат да бидат скршени. 8 листови од хартија А4 може да се постават едновремено, и може постојано да се уништуваат 60 минути. Погодно за најразлични сценарија. Без разлика дали е во просторијата за финансии, канцеларија, конференциска сала или внатрешно споделување или бесплатна канцеларија, можете да ги задоволите вашите доверливи потреби за хартија. Едноставен панел, панелот е отпечатен со дијаграми и белешки за параметрите, дизајн лесен за корисникот, лесен за ракување. Високо ниво на деловна доверливост, без страв од откривање на информации. ЦД -а, картичките за мобилни телефони и банкарските картички можат да бидат скршени. 8 листови од хартија А4 може да се постават едновремено, и може постојано да се уништуваат 60 минути. Тивок дизајн, користејќи тивка технологија, апсорпција на шок и неми.0 m / minspecial Функција : Автоматско спиење, автоматско обратно хартија Број на оштетена хартија : 6-10 чар и исчистете на време; нем : помалку од 58d B, уживајте во тивка и удобна канцеларија; цевката за хартија е одвоена, полесно е да се фрлат остатоци од хартија и може да се користат како конзерва за ѓубре за чистење; Прсти, извлечете го отпадот од хартија и престанете да работите веднаш, што е погодно и безбедно.